O nás

Spoločnosť ILt, s.r.o. realizuje maloobchod a velkoobchod s vínom.   Dovážame  na Slovensko výnimočné vína všetkých hlavných oblastí ako sú : 
Burgundsko, Bordeaux, Chablis, Champagne, Toskánsko, Brunello di Montalcino, Chianti, Veneto,Soave, Mendoza, Colchagua Valley, Provensálsko, Douro, Alsasko, Mosel, Rioja, Ribera del Duero, Rhôna, Loira, Sancerre, Piemont, Barolo, Barbaresco, Medoc, Graves, Clare Valley GalileaNaše vína si viete objednať v pohodlí svojho domova ale priamo v našej podnikovej predajni ,, Wine o´ Clock ,, v pasáži na Laurinskej 17
(oproti Divadlu Pavla Országha Hviezdoslava) v Bratislave
Pri nákupe  cez Internet nad 50 eur je poštovné zdarma.

Zoznam krajín a výrobcov :
Argentína 
Escorihuela Gascón - Mendoza - www.escorihuelagascon.com.ar
Ernesto Catena Vineyards - Mendoza - https://ernestocatenavineyards.blog
Austrália 
Byrne Vineyards - Južná Austrália - www.byrnevineyards.com.au
Kilikanoon - Clare Valley - https://kilikanoon.com.au
Česká republika 
Sonberk - Morava - www.sonberk.cz
Čile 
Casa Silva - Colchagua Valley - www.casasilva.cl
Francúzsko
Armand de Brignac - Champagne - www.armanddebrignac.com
Cattier - Champagne - www.cattier.com
Bornibus - http://www.bornibus.fr
Domaine Louis Latour - Burgundsko - www.louislatour.com
Lupé Cholet - Burgundsko -  www.lupecholet.com
Simonnet-Febvre - Chablis - www.simonnet-febvre.com
Dopff et Irion - Alsasko - www.dopff-irion.com
Abatilles Sainte Anne - Bordeaux - http://sourcedesabatilles.com/en/
Domaine Gadais - Loira - www.gadaispereetfils.fr
Chateau Puech Haut - Languedoc - http://puech-haut.fr/en/
Arnoux & Fils The Vins - Rhôna - www.arnoux-vins.com
Château Croix-Mouton - Bordeaux - http://jpjdomaines.com
Caves / Chateau d’Esclans - Provensálsko - https://esclans.com
Chateau La Tour de By - Medoc - http://boutique.la-tour-de-by.com
Doamine Henri Bourgeois - Loira - www.henribourgeois.com
Gonet Medeville - Bordeaux - http://gonet-medeville.com
Sacha Lichine - Južné Francúzsko - http://sachalichine.com
Miguel Laurent - Južné Francúzsko - http://www.laurent-miquel.com
Doamine Louis Max - Južné Francúzsko - http://louismax.bio
Južná Afrika 
Eikendal Estate - Stellenbosch - https://www.eikendal.com
Izrael 
Golan Heights Winery - Galilea - http://www.golanwines.co.il 
Galil Mountain Winery - Galilea - http://www.galilmountain.co.il
Barkan Winery - Galilea / Samson - http://www.barkan-winery.co.il
Taliansko 
Monte Tondo - Veneto - http://www.montetondo.it
Cascina Barisel - Piemont - http://www.barisel.it
Botter - Veneto - http://www.botter.it
Cantine Paolini - Sicília - http://www.cantinepaolini.it
Le Morette - Lombardia - http://www.luganalemorette.it 
Terre di San Venanzio - Valdobbiadene - http://terredisanvenanzio.it
Pasquale Pelissero - Piemont - https://www.pasqualepelissero.com
Paolo Marcarino - Piemont 
Olivero Mario - Piemont - http://www.oliveromario.com
AZIENDA AGRICOLA MARTOCCIA DI BRUNELLI LUCA - Montalcino - https://www.poderemartoccia.it
Nemecko
Dr. Hermann - Mosel - http://www.weingut-drhermann.de/#
Nový Zéland 
Clos Henri by Henri Bourgeois - Marlborough - http://closhenri.com
Seifried Estate - Nelson - https://www.seifried.co.nz
Rakúsko
Weingut R&A Pfaffl  - Viedeň - http://pfaffl.at/en/
Slovensko 
Vínko Klimko - Modra - http://vinkoklimko.sk
Pavelka a syn - Pezinok - http://pavelkavino.sk/sk/home
Vinárstvo Bognár - Svätý Jur - http://www.vinobognar.sk
Víno Kmeťo - Modra - http://www.vinokmeto.sk
Chateau Rúbaň - Rúbaň - www.vinoruban.sk
Španielsko 
Finca Bacara - Jumilla - http://fincabacara.com
Montecastro - Ribera del Duero - http://www.bodegasmontecastro.es
El Ternero - Rioja - http://elternero.com
Can Feixes - Penedés - https://www.canfeixes.com
Carles Andreu - Pendés - http://cavandreu.com
Portugalsko
José Maria da Fonseca - Vinhos - Sebutal - http://www.jmf.pt