• Rose Brut Armand de Brignac Champagne
Pri zakúpení tohto šampanského Vám zdarma pribalíme dva kusy špeciálnych pohárov Alter na šampanské od firmy RCR Cristalleria Italiana.
ADB získalo u svetovej odbornej kritiky pozíciu TOP víno kritikov.

Patria tu oslnivé recenzie takých známych mien ako Jancis Robinson, 98 zo 100 bodov od Jose Penína, skóre 4,9 z 5 od spisovateľa Kare Halldéna, 9 z 10 bodov od kritika Davora Butkovica. Šampanské ADB sa umiestnilo na 1. mieste v degustácii na slepo z 1000 značiek šampanských vín.

Hrozno je vyberané výlučne z Premier Cru a Grand Cru vinohradov. Pužitá je iba horná frakcia z prvého lisovania tradičným Champenois Coguart lisom. Každé ADB cuvée obsahuje 100% tiché víno, ktorého časť zrela 9 mesiacov v dubových sudoch z Burgundy. Víno zrelo v špeciálnych pivniciach 30 m pod zemou, ktoré sú v rámci oblasti Champagne považované za najhlbšie. Striasanie je robené ručne v tradičných drevených regáloch. Je fľaškované v nepriehľadných zlatých fľašiach s cínovým štítkom. Fľaše sú ručne dolešťované, každá fľaša je originál. Je zabalená do luxusného zamatového vrecka, alebo do veľkolepej čiernej drevenej darčekovej krabice.

Armand de Brignac Champagne Rosé je vytvorené procesom nazývaným assemblage, v ktorom je biele víno miešané s 12 % červeného vína, produkovaného zo starých viníc Pinot Noir v oblasti Champagne.

Obsah alkoholu: 12,5 %
Charakteriestika:
Úžasné, lososovo sfarbené víno je vyrobené v tradičnom štýle starého sveta. Buket je bohatý a čistý, spočiatku plný červeného ovocia a ukončený delikátnym dymovo grilovaným náznakom. Svieže, s plným telom, na jazyku s príchuťou čerstvých jahôd a čiernych ríbezlí a pre Armand de Brignac charakteristickým dlhým, hodvábnym záverom.
Víno a jedlo:
Je ideálny ako aperitív alebo k rybe, hydine alebo syrom s modrou plesňou a ovocným dezertom.


 

Zvyškový cukor
Brut

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Rose Brut Armand de Brignac Champagne

Krátky popis

Šampanské,ružové,suché víno,v čiernej lakovanej drevenej kazeteročník: NV,krajina: Francúzsko,oblasť: Champagne,výrobca: Armand de Brignac,objem: 0,75 lSpôsob výroby : Méthode Champenoise
  • 454.00€

  • Bez DPH: 378.33€

Súvisiace produkty

Brut Rosé Premier Cru Cattier Champagne NV

Brut Rosé Premier Cru Cattier Champagne NV

Charakteristika:Šampanské víno lososovej farby s vôňou červeného ovocia s náznakom po grilovaní. V ú..

41.70€ Bez DPH: 34.75€

Rosé Brut Radegonda

Rosé Brut Radegonda

Šumivé víno, vyrobené metódou „Charmat“ (druhá fermentácia v nádržiach a fľašovanie pod tlakom) z hr..

14.06€ 11.25€ Bez DPH: 9.38€