• Rizling rýnsky Lago Ranco 2018 Casa Silva

Víno intenzívnej žltozelenej farby , s delikátne korenistou a noblesne vyzretou aromatikou.  Vôňou, najmä hrozienok a dužiny zrelých jabĺk, zvýraznenou arómou medu. Chuť vína je extraktívna ovocná s dužín citrusového ovocia, s osviežujúcimi kyselinami a dlhou dochuťou. Hrozno pochádza zo samotatného vinohradu Futrono, ktorý sa nachádza v regione Patagonia.

 

Zbytkový cukor: 9g/l

Obsah kyselín : 5,8g/l

pH:  3,01

Ocenenia : 94 bodov Tim Atkin

Vinárstvo Casa Silva 
Najstaršie vinárstvo v celej oblasti Colchagua Valley,  prvá generácia tu pestovala vínu révu už od roku 1892. V súčastnosti je celé vinárstvo Casa Silva vedené piatou generáciou rodiny Silva.
Vína sú rozdelené do kvalitatívnych značiek, pričom základom sú charakteristické odrody pre cely region Colchagua Valley a aj Čile ako sú Carmenére, Cabernet Sauvignon, Sauvignon blanc a Chardonnay.
od základných vín série Family a Collection ktoré odzrkadlujú charakter vín z Južnej Ameriky. Séria Grand Reserva je určená pre najlepšie odrody Čile ako su Carmenére, Cabernet Sauvignon a Petit Verdot kotré pochdzajú z jednotlivých vinohradov ako napríklad Los Lingues.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Rizling rýnsky Lago Ranco 2018 Casa Silva

  • Výrobca: Casa Silva
  • Kód produktu: 456789
  • Dostupnosť: 10

Krátky popis

Víno intenzívnej žltozelenej farby , s delikátne korenistou a noblesne vyzretou aromatikou. Vôňou, najmä hrozienok a dužiny zrelých jabĺk, zvýraznenou arómou medu. Chuť vína je extraktívna ovocná s dužín citrusového ovocia, s osviežujúcimi kyselinami a dlhou dochuťou. Hrozno pochádza zo samotatného vinohradu Futrono, ktorý sa nachádza v regione Patagonia.
  • 22.00€

  • Bez DPH: 18.33€

Súvisiace produkty

Riesling  / Ryzlink rýnský MORT'S BLOCK WATERVALE  2022 Kilikanoon

Riesling / Ryzlink rýnský MORT'S BLOCK WATERVALE 2022 Kilikanoon

Víno z odordy Riesling / Rizling rýnsky je krištáľovo čistej žltozelenej farby.Riesling  z obsl..

24.00€ Bez DPH: 20.00€

Štítky: Biele vino, Riesling, Rizling rýnsky, Čile, Casa Silva, Colchagua Valley