• Cabernet Sauvignon free run 2017 Seglas

Cabernet Sauvignon free run 2017 Seglas je tmavé, takmer čierne víno granátovej farby, vo vôni je silné, so závanom škorice, brusníc, červeného a čierneho ovocia. Vo víne je sústredené sýte mladistvé ovocie. Tento dojem je zosilnený vôňou korenia. Na jednej strane je drevo harmonicky integrované a môže byť detekované iba na pozadí s náznakom sušienok, dymovosti a mocca kávy skôr s čiernym korením ako s vanilkou. Na druhej strane, je ovocie okorenené uhladeným náznakom mäty, eukalyptu, vlhkej pôdy lesa, živice a čiernych ríbezlí. Môže sa zdať, že táto vôňa môže byť vdychovaná tak dlho ako si želáte. Vôňa vás však nebude nudiť, kôli neustálym zmenám vo víne. Rozvinutá vôňa bude slabnúť do rôznorodých tónov dlhé hodiny do konca. 

Cabernet Sauvignon ( Bouchet, Bouche, Petit-Bouchet, Petit-Cabernet, Petit-Vidure, Vidure, Sauvignon Rouge)

Najznamejšia odroda na svete. Rozšírená po celom svete, od Austrálie ( Margaret River, Coonawarra, Barossa ), USA ( Napa Valley, Sonoma), Francuzsko

( Medoc, Graves), Čile ( Colchagua ), Argentína ( Mendoza) až po Strednú Europu . Víno ma intenzívnu rubinovú frabu, velké množstvo trieslovín a kyselín. Charakteristický je aromatický profil : Cassis, Eukalyptus, Tabako a kôstkové ovocie. Často krát sa používa do Cuvée odordami ako Cabernet franc, Merlot, Petit verdot,Malbec  alebo Carmenére ako Bordeaux Blend. V novom svete je najznamejšie miešané so Syrah aby sa eliminovali silné triesloviny. Víno odrody Cabernet Sauvigon je vhodné na dlhodobé vyzrievanie vo flaši

 Vinárstvo Segal

Segal Winery je na Izraelskej vinárskej scéne historický pojem. V roku 1925 sa zakladaťel  Yankel Hirsh Segal rozhodol enigrovať do Izraela a založil s rodinou prvú pálenicu v Izraeli,  ktorá sa nachádzala v obci  Sharona/ Kirya  v Tel Avive. V roku 1930 boli oslovený  Francuzsmi, aby postavili  pálenice v Bejrute a Damašku. Od roku 1945 sa rodina sústredlia na produkciu vína.V roku 2001 kúpilo vinárstvo Barkan, celú značku Segal. S súčastnosti je hlavným vinárom Ido Lewinsohn MW, ktorý ako jediný má v Izraeli titul MW Master of Wine.

Zvyškový cukor
Suché
Charakter
Plné / Tažké
Oblasť
Galilea
Víno a gastronómia
Červené mäso
Výroba
Košer / Kosher
Košer

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Cabernet Sauvignon free run 2017 Seglas

  • Výrobca: Segal Winery
  • Kód produktu: 345678
  • Dostupnosť: 12

Krátky popis

Vinárstvo Segal Segal Winery je na Izraelskej vinárskej scéne historický pojem. V roku 1925 sa zakladaťel Yankel Hirsh Segal rozhodol enigrovať do Izraela a založil s rodinou prvú pálenicu v Izraeli, ktorá sa nachádzala v obci Sharona/ Kirya v Tel Avive. V roku 1930 boli oslovený Francuzsmi, aby postavili pálenice v Bejrute a Damašku. Od roku 1945 sa rodina sústredlia na produkciu vína.V roku 2001 kúpilo vinárstvo Barkan, celú značku Segal. S súčastnosti je hlavným vinárom Ido Lewinsohn MW, ktorý ako jediný má v Izraeli titul MW Master of Wine.
  • 23.50€

  • Bez DPH: 19.58€

Súvisiace produkty

Merlot Yarden 2018 Košer Golan Heights Winery

Merlot Yarden 2018 Košer Golan Heights Winery

Je skutočne jedinečný, kombinuje v sebe pôvab lesného ovocia a čerešní s náznakom džemu, korenia, čo..

29.90€ Bez DPH: 24.92€

Merlot Free Flow Organic 2018 Segals

Merlot Free Flow Organic 2018 Segals

Víno intenzívnej rubínovej farby.Vôňa odráža odrodový charakter francúzskej odrody Merlot, kde domin..

27.90€ Bez DPH: 23.25€

Štítky: červené víno, Košer vino, Kosher, Cabernet Sauvignon, Israel, Izrael, Segals, Prémiové víno