• Casa Silva Trio Prémium

Balenie obsahuje 3 x 0,75l 

Syrah Cool Coast 2017 Casa Silva 

Intenzívna rubínova farba.Vôňa charakteristická pre odrodu Syrah v ktorej vieme rozlíšiť hrbálne prvky s náznakom kôstkového ovocia ako sú napríklad slivky a čerešne. Vyzreté triesloviny podporujú plný a hrejivý dojem.Víno je 100% Syrah / Shiraz ktorý pochádza zo samostatného vinohradu Paredones z údolia Colchagua.Ručný zber prebiehal od 13. do 15. Apríla.  Polovica vyzrieval v dubových sudoch a zbytok v tankoch z nerezu.

Rosé Syrah Cool Coast 2019 Casa Silva 

Suché ružové víno, vyrobené z odrody Syrah. Víno má sviežy, ovocný charakter kde dominujú čerešne,maliny a lesné jahody.Hrozno pochádza z vinohradu Paredones, ktorý sa nachádza v údolí Colchagua.

Syrah ( Shiraz, Hermitage, Antourenein noir, Candive, Entournerein, Hignin noir, Marsanne noir ) 


Modrá muštová odrod, ktorá je rozširená po celom svete. Najznámejšie vína pochádzajú z údolia Rhôny. Na severe Rhôny sa Syrahpoužíva do Cuvée s Viognierom pri Apelácii Côte Rôtie,Cornas alebo ako Hermitage. Víno ma intenzívnu, fialovo-rubínovú farbu , plné telo a ovocný charakter.Syrah ma menší obsah trieslovin ako Cabernet Sauvignon takže nepotrebuje dlhodobé vizrievanie vo flaši alebo kupážovanie s inými odrodami. Podľa terroiru sa aromatický profil može meniť a pri vínach zo starého sveta sa vyskitujú animálne tony ako koža, mäso alebo aj slanina. Vínimočné vína prechádzajú školením v dreve čo podporuje komplexnosť vína o dymový charakter. Vína z nového sveta ako Austrália alebo Argentína sú plné prezretého lesného ovocia a čokolady. 

Rizling rýnsky Lago Ranco 2018 Casa Silva

Víno intenzívnej žltozelenej farby , s delikátne korenistou a noblesne vyzretou aromatikou.  Vôňou, najmä hrozienok a dužiny zrelých jabĺk, zvýraznenou arómou medu. Chuť vína je extraktívna ovocná s dužín citrusového ovocia, s osviežujúcimi kyselinami a dlhou dochuťou. Hrozno pochádza zo samotatného vinohradu Futrono, ktorý sa nachádza v regione Patagonia.


Zbytkový cukor: 9g/l

Obsah kyselín : 5,8g/l

pH:  3,01


Vinárstvo Casa Silva 
Najstaršie vinárstvo v celej oblasti Colchagua Valley,  prvá generácia tu pestovala vínu révu už od roku 1892. V súčastnosti je celé vinárstvo Casa Silva vedené piatou generáciou rodiny Silva.
Vína sú rozdelené do kvalitatívnych značiek, pričom základom sú charakteristické odrody pre cely region Colchagua Valley a aj Čile ako sú Carmenére, Cabernet Sauvignon, Sauvignon blanc a Chardonnay.
od základných vín série Family a Collection ktoré odzrkadlujú charakter vín z Južnej Ameriky. Séria Grand Reserva je určená pre najlepšie odrody Čile ako su Carmenére, Cabernet Sauvignon a Petit Verdot kotré pochdzajú z jednotlivých vinohradov ako napríklad Los Lingues.


Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Casa Silva Trio Prémium

  • Výrobca: Casa Silva
  • Kód produktu: 56789
  • Dostupnosť: 3

Krátky popis

Vinárstvo Casa Silva Najstaršie vinárstvo v celej oblasti Colchagua Valley, prvá generácia tu pestovala vínu révu už od roku 1892. V súčastnosti je celé vinárstvo Casa Silva vedené piatou generáciou rodiny Silva. Vína sú rozdelené do kvalitatívnych značiek, pričom základom sú charakteristické odrody pre cely region Colchagua Valley a aj Čile ako sú Carmenére, Cabernet Sauvignon, Sauvignon blanc a Chardonnay. od základných vín série Family a Collection ktoré odzrkadlujú charakter vín z Južnej Ameriky. Séria Grand Reserva je určená pre najlepšie odrody Čile ako su Carmenére, Cabernet Sauvignon a Petit Verdot kotré pochdzajú z jednotlivých vinohradov ako napríklad Los Lingues.
  • 51.99€

  • Bez DPH: 43.33€

Súvisiace produkty

Cool Coast Trio Casa Silva Čile

Cool Coast Trio Casa Silva Čile

Balenie obsahuje 3 x 0,75L 1ks Chardonnay Cool Coast 2018 Casa SilvaVíno svetložltej farby so z..

57.90€ Bez DPH: 48.25€

Arrogant Frog Trio Set

Arrogant Frog Trio Set

Obsahuje 3 x 0,75L Sauvignon Arrogant Frog Paul Mas 2019Vo vôňi dominujú egreš a herbálne ..

25.90€ Bez DPH: 21.58€

Francúzske víno Trio

Francúzske víno Trio

Balenie obsahuje 3 x 0,75L Chateau La Tour De By Cru Bourgeois Médoc 2011Chateau La Tour de By&..

55.00€ Bez DPH: 45.83€

Chardonnay Burgundsko Trio

Chardonnay Burgundsko Trio

Balenie obsahuje 3 x 0,75 L Beaune Blanc ( Chardonnay ) 2014 Louis Latour  Beaune&nbs..

95.00€ Bez DPH: 79.17€